Katowice


garaże blaszane nasza realizacja

Wróciłeś samochodem do domu, na dworze leje jak z cebra. Twój samochód moknie, woda penetruje karoserię i podwozie. Czy tak musi być? Nie, bo przecież możesz sobie sprawić garaż blaszany, w którym twój samochód będzie chroniony przed deszczem, śniegiem i upałem. Przyjechałeś tylko na chwilę? Nie musisz wjeżdżać do garażu, bo masz też wiatę. Jako producent garaży blaszanych gwarantujemy ich jakość i trwałość. Udzielamy rocznej gwarancji.

Zadbaj o swój samochód i nie zostawiaj go pod chmurką. Katowice znają dobrze nasze garaże blaszaki. Po wyprodukowaniu i dostarczeniu montujemy je w 30 minut na miejscu przygotowanym przez klienta, a więc na fundamencie, wylewce betonowej lub betonowych bloczkach 50 × 50 cm. Dobrze zakotwiczony na takim podłożu garaż blaszak wytrzyma każde warunki atmosferyczne.

Cena mile cię zaskoczy, bo nasze garaże blaszane są tanie. Za garaż murowany musiałbyś zapłacić znacznie więcej. Niedużym kosztem zyskasz u nas bezpieczne miejsce dla samochodu i do przechowywania rozmaitych przedmiotów. W naszej ofercie znajdują się m.in. garaże blaszane podwójne i tynkowane.