Włocławek


garaże blaszane nasza realizacja

Budzisz się rano, wychodzisz na ganek, a samochodu nie ma. Nie ma na widoku – chroni go odtąd twój garaż blaszany. Latem kabina nie nagrzewa się od słońca, zimą na auto nie pada śnieg, a szyby są rankiem wolne od szronu. Bezpiecznie przechowujesz także części zamienne i parę litrów paliwa na wszelki wypadek. Opony na zmianę? Też w garażu, po to on jest.

Jeśli wpadłeś do domu tylko na obiad, samochód postawisz pod wiatą. Mają ją wszystkie nasze garaże blaszaki. Nasz standardowy produkt to garaż blaszany 6 × 5 m, ale możemy wyprodukować dla ciebie większy lub mniejszy – wystarczy, że podasz nam żądane wymiary. Są to garaże blaszane ocieplane oraz podwójne, łączące wysoką jakość z umiarkowaną ceną. Nie martw się, Włocławek też jest na naszej liście: przyjedziemy, dostarczymy i zmontujemy. Przygotuj tylko fundament, wylewkę albo bloczki betonowe, bo garaż trzeba zakotwiczyć na twardym podłożu.

Również wyposażenie dodatkowe możesz sobie wybrać. Jeśli np. potrzebujesz dodatkowych drzwi do garażu albo otworów okiennych, nie będzie to problemem, podobnie jak kolor. Zapraszamy do kontaktu z nami - oferujemy najtańsze garaże blaszane.