Wrocław


garaże blaszane nasza realizacja

Czy warto postawić na garaż blaszany?

Garaż blaszany to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Blaszak jest świetnym sposobem na zapewnienie schronienia dla samochodu, lecz może również sprawdzić się jako magazyn dla różnego rodzaju przedmiotów znajdujących swoje zastosowanie w domu i ogrodzie.

Główną zaletą rozwiązania, jakim jest garaż blaszak to przede wszystkim wspomniana wcześniej cena. Taki garaż może być nawet kilkukrotnie tańszy niż tradycyjny wykonany z cegły. Ponadto do 35m2 powierzchni nie wymagane jest pozwolenie na budowę, dzięki czemu prace mogą ruszyć bezpośrednio po odebraniu materiałów, a sam montaż nie trwa dłużej niż jeden dzień.

Garaże blaszane posiadają wytrzymałą i solidną konstrukcję, a także dobrze się prezentują. W przypadku większej ilości pojazdów np. gdy prowadzimy firmę transportową czy kurierską ciekawym rozwiązaniem są wiaty blaszane, szczególnie w większych miastach np. Wrocław. Szukając producenta takich rozwiązań warto zwrócić uwagę na jego realizacje oraz doświadczenie.