Poznań


garaże blaszane nasza realizacja

Jakie są zalety garaży blaszanych?

Głównym powodem, dla którego warto zdecydować się na postawienie potocznie zwanego blaszaka, jest duża oszczędność oraz szybki czas realizacji zlecenia w porównaniu z tradycyjnym garażem murowanym. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki sposób stworzyć schronienie dla samochodu, bądź miejsce służące jako domek ogrodowy.

Warto pamiętać, że montaż garażu z blachy trwa zazwyczaj jedynie kilka godzin. Problemów nie sprawia również demontaż, kiedy istnieje taka potrzeba. Tanie garaże blaszane mogą służyć przez długie lata chroniąc samochód przed działaniem czynników atmosferycznych, jak również jako magazyn różnego rodzaju narzędzi i przedmiotów.

Warto pamiętać, że w przypadku garaży do 35m2 nie trzeba uzyskiwać pozwolenia na budowę. Ten fakt, czyni stawianie garażu niezwykle prostym w realizacji. Garaż blaszany może być zaprojektowany w sposób spełniający nasze oczekiwania, czyli według podanych przez nas wymiarów. Jeżeli interesuje nas natomiast wiata blaszana, Poznań to miejsce, w którym realizacja tego rozwiązania trwa nadzwyczaj krótko.