Turek


garaże blaszane nasza realizacja

Garaże z blachy - oszczędne i praktyczne

Chcąc zapewnić schronienie dla samochodu na działce, można postawić na sprawdzone, a przede wszystkim tanie rozwiązanie, jakim jest garaż blaszany. Jego montaż trwa zaledwie kilka godzin, a potocznie zwany blaszak może służyć przez długie lata. Garaże z blachy cechują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, nieprzemakalnością oraz solidną konstrukcją. Ich cena jest niezwykle atrakcyjna, dlatego rozwiązanie to staje się tak bardzo popularne w naszym kraju.

Na garaże poniżej 35m2 nie potrzeba zezwolenia. Warto pamiętać, że mogą być zaprojektowanie według wytycznych klienta co do wymiarów. Mogą służyć jako domki gospodarcze do przechowywania np. narzędzi ogrodowych.

Renomowany producent blaszaków Turek jest gwarancją spełnienia najwyższych standardów jakości. Chcąc postawić garaż blaszany na swojej działce warto postawić na sprawdzone firmy z doświadczeniem w branży. Dzięki temu można mieć pewność, że blaszak będzie służył długimi latami nie tracąc swoich właściwości i walorów estetycznych.