Warszawa


garaże blaszane nasza realizacja

Czym charakteryzują się garaże blaszane i dlaczego są tak popularne?

Garaże blaszane stały się w ostatnich latach niezwykle popularne z kilku kluczowych powodów. Główną zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Garaże z blachy są nawet kilkukrotnie tańsze niż tradycyjne wykonane z drewna lub murowane. Ponadto cały proces realizacji zamówienia jest o wiele krótszy. Zarówno montaż, jak i demontaż blaszaków nie jest ogromnym przedsięwzięciem budowlanym.

Garaże blaszaki mogą być wykorzystywane do przechowywania różnego rodzaju narzędzi lub jako domki ogrodowe. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy istnieje szybka potrzeba utworzenia schronienia dla np. kolejnego samochodu. Warto również wspomnieć, że na wybudowanie takiego garażu nie trzeba mieć pozwolenia pod warunkiem, że jego powierzchnia nie przekroczy 35m2.

Jeżeli interesują nas tanie garaże premium, Warszawa postawiła na renomowanych producentów z dużym doświadczeniem. Dobrze wykonana praca to gwarancja zadowolenia oraz wieloletniego użytkowania garażu blaszanego.